تصویر گروه برنامه نویسی شایگلین

 

 

 

با سلام اگر میخواهید اطلاعاتی درباره ی سیرا (گروه شایگلین) داشته باشید این صفحه را کاملا بخوانید.

گروه شایگلین سال 94 بوجود امد وبا کانستراکت اشنا شد. سپس با سایت si2.ir و construct2.ir(انجمن خودمون) آشنا شد از اونجا بود که کار حرفه ای شایگلین شروع شد.

 

محصولات شایگلین

فیس چت

اولین محصول شایگلین، فیس چت است که میتوانید برای ورود اینجا کلیک کنید

فیس چت بسیار سریع است و روی سرور های قدرتمند گیت هاب پشتیبانی میشه و با استفاده از پروکتل ssl فضای امن و راحتی را برای شما به وجود اورده است. البته این هم باید بگیم که فیس چت هنوز در نسخه ی ازمایشی خود است. و بزودی سیستم ثبت نام ورود و ...اضافه میشود.

پونگ

پنگ دومین بازی شایگلین است که متاسفانه هنوز کامل نشده است.امّا بزودی انشاا...

 

کانتر

کانتر، سومین بازی شایگلین است که همواره در حال توسعه ان هستیم.کانتر یک نوع بازی تفنگی و گروهی است که خودتان میتوانید گروهی بسازید و یا به گروهی وارد شوید! کانتر در نسخه ی انتشار یافته خیلی مشکل دارد که ما ان را درست کردیم امّا هنوز نسخه ی خوب ان را منتشر نکرده ایم و سوپرایز بزرگی برای شما داریم......اگر میخواهید وارد نسخه ی ازمایشی کانتر بشید از اینجا وارد شوید.البته در مورد سرور های شایگلین که در فیس چت درباره ی شان حرف زدیم درمورد کانتر و بقیه ی محصولات ما صدق میکند!

 

کرک ساز انلاین

کرک ساز انلاین یکی از محصولات ما است که میتوانید دز این سامانه انلاین برای کانستراکت به نام و تنظیمات خودتان کرک بسازید! ان هم بدون نصب هیچ گونه برنامه. کرک ساز انلاین بصورت کامل منتشر شده که درحال رفع ایرادات جزیی ان هستیم.برای ورود به کرک ساز اینجا کلیک کنید

 

 

قرعه کش آنلاین

قرعه کش آنلاین به شما اجازه میدهد خودتان برای خودتان به صورت انلاین قرعه کشی کنید! برای ورود به قرعه کش آنلاین از اینجا وارد. شوید

 

تست ریسپانسیو

تست ریسپانسیو به شما کمک میکند تا ببینید یک سایت ریسپانسیو (واکنش گرا) است یا خیر!  برای ورود به تست ریسپانسیو به اینجا بروید.

واکنشگرایی چیست؟!

 

سایت اصلی شایگلین اینجا است.